Pożyczka Online w Kasie Stefczyka

Cenimy sobie wygodę, dlatego Internet stał się naszym nieodłącznym towarzyszem życia. Jest doskonałą bazą wiedzy na każdy temat, ale także narzędziem, dzięki któremu możemy załatwić wiele spraw.  Przez Internet można nie tylko zrobić zakupy, ale również wziąć pożyczkę, także w Kasie Stefczyka.

Klienci Kasy Stefczyka mogą skorzystać z Pożyczki Online (RRSO: 11,42%), która umożliwia przeprowadzenie całego procesu wnioskowania przez Internet – szybko i wygodnie przy swoim komputerze. Na stronie kasastefczyka.pl należy tylko wypełnić wniosek o pożyczkę, w którym należy podać dane osobowe i teleadresowe, a także dotyczące zatrudnienia i otrzymywanego wynagrodzenia oraz posiadanych zobowiązań finansowych. Nie trzeba dostarczać żadnych dokumentów, gdyż weryfikacja dochodu przeprowadzana jest elektronicznie.

Dzięki takiej procedurze w kilka minut zostanie przygotowana odpowiednia oferta pożyczkowa. Na koniec pozostanie jedynie zaakceptować zaproponowaną kwotę pożyczki i liczbę rat oraz warunki umowy pożyczkowej. Przelew środków z pożyczki na rachunek płatniczy IKS może odbyć się nawet tego samego dnia.

Pożyczka Online w Kasie Stefczyka:

  • nawet do 30 000 zł
  • bez zaświadczeń o zarobkach i dodatkowych formalności
  • przyjazny i intuicyjny formularz wniosku pożyczkowego

Online oznacza przez Internet i telefon. Jeśli nie jesteś jeszcze Członkiem Kasy Stefczyka, to podpisanie umowy wymagać będzie wizyty w placówce. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) Pożyczki Online wynosi 11,42%.

 

 

 

 

 

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. pxhere