Pożyczka Fit

Wiosenne dni staramy się zagospodarować różnymi atrakcjami, by zapewnić dzieciom i sobie jak najlepszy wypoczynek. Może być to kłopotliwe, gdy spłacamy już jakieś zobowiązania finansowe, które bardzo ograniczają możliwości naszego budżetu.

Spłata wielu kredytów jednocześnie może być źródłem stresu, ujemnie wpływającym na całe nasze funkcjonowanie. Dobrym rozwiązaniem na taką uciążliwość jest Pożyczka Fit (RRSO: 8,35%) w Kasie Stefczyka. To konsolidacja, czyli zamiana kilku dotychczasowych zobowiązań na jedno nowe, na nowych warunkach spłaty. To nic innego, jak zaciągnięcie jednej pożyczki celem spłaty dotychczasowych. Można z niej skorzystać, jeśli spłacamy np. pożyczki gotówkowe na rożne cele, karty kredytowe, debety w rachunkach płatniczych lub linie pożyczkowe w innych instytucjach finansowych niż Kasa Stefczyka. Dzięki konsolidacyjnej Pożyczce Fit zamiast kilku dotychczasowych zobowiązań jest jedno, w związku z tym płaci się tylko jedną ratę w miesiącu, a nie jak do tej pory – kilka. Ponadto warunki nowej pożyczki mogą być na tyle atrakcyjne, że kwota miesięcznej raty może być niższa niż suma miesięcznych rat wynikających z zobowiązań, które zostały skonsolidowane. Dzięki takiemu rozwiązaniu w naszym portfelu pozostanie więcej środków, które możemy przeznaczyć, np. na wakacyjne uciechy.

Atuty Pożyczki Fit:

  • jedna rata w miesiącu zamiast wielu
  • 0 zł prowizji
  • RRSO – 8,35%
  • możliwość wybrania dnia spłaty miesięcznej raty
  • szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja nawet w 15 minut!

Członkowie Kasy Stefczyka posiadający rachunek płatniczy IKS mogą złożyć wniosek o Pożyczkę Fit bez wychodzenia z domu. Dzwoniąc pod numer 801 600 100 (koszt wg taryfy operatora) mogą skontaktować się z ekspertem finansowym, który przygotuje ofertę. Maksymalna kwota pożyczki bez wychodzenia z domu wynosi 100 000 zł.

Pożyczka Fit umożliwia konsolidację zobowiązań zaciągniętych wyłącznie w innych instytucjach finansowych niż Kasa Stefczyka. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Przykład reprezentatywny z dnia 14.03.2022 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 8%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 8,35%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 101,05 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 100,63 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 117 811,93 zł w tym odsetki: 33 811,93 zł.

 

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. pixabay