Weź pożyczkę gotówkową ze stałym oprocentowaniem i ciesz się urlopem!

Czas wakacyjnych urlopów w pełni. Warto z niego korzystać i gromadzić piękne wspomnienia. A co, jeśli zabraknie nam środków na realizację marzeń? W niepewnych czasach warto stawiać na pewne rozwiązania. Pożyczka Gotówkowa ze stałym oprocentowaniem (RRSO: 28,13%) od Kasy Stefczyka to gwarancja stałej raty.

Piękna pogoda przynosi odprężenie i rozluźnienie, a myśl o wakacjach kojarzy się przede wszystkim z odpoczynkiem i dobrą zabawą. Warto jednakże pamiętać, że za spokojnym spędzeniem urlopu stoi wcześniejsze racjonalne i odpowiedzialne zaplanowanie tego czasu. Każdemu może przydarzyć się niespodziewana sytuacja, która zepsuje nawet najlepsze zagraniczne wyjazdy. Rozsądne spakowanie walizki, ubezpieczenie zdrowotne, zabezpieczenie domu na czas nieobecności, zapewnienie opieki zwierzakom, jeśli nie zabieramy ich ze sobą, to tylko niektóre z rzeczy, które powinniśmy zrobić jeszcze przez wyjazdem.

Ostatnie miesiące pokazały także wszystkim konsumentom, że rata pożyczki czy kredytu może szybko ulegać zmianie i mocno obciążać domowy budżet. Nie jest to jednak powód, dla którego warto rezygnować z wakacyjnego wyjazdu. Właściwy odpoczynek jest niezbędny, by z nowymi siłami wrócić do pracy. Osoba przemęczona nie jest w stanie sukcesywnie pomnażać swoich pieniędzy ani nawet czerpać radości z życia. Należy zatem zadbać o to, by zaciągnięte przez nas zobowiązanie finansowe nie dostarczało dodatkowego stresu w postaci rosnącej wysokości raty i w pełni wykorzystać letnie miesiące.

Swoich klientów wspierać w tym będzie Kasa Stefczyka. Kasa przygotowała korzystną ofertę pożyczki gotówkowej, w której podstawą jest stałe oprocentowanie, a co za tym idzie – niezmienna wysokość raty. Pożyczka Gotówkowa ze stałym oprocentowaniem (RRSO: 28,13%) kierowana jest do klientów, którzy obawiają się wzrostu wysokości miesięcznej raty. Uzyskane środki mogą przeznaczyć na dowolny cel i nie muszą obawiać się nadszarpnięcia domowego budżetu w przypadku podniesienia stóp procentowych.

Atuty produktu:

  • stałe oprocentowanie,
  • kwota pożyczki nawet do 50 000 zł,
  • okres spłaty pożyczki nawet 60 miesięcy,
  • pieniądze na koncie klienta nawet w dniu złożenia wniosku
  • szybka wstępna decyzja kredytowa.

Odwiedź jedną z placówek Kasy Stefczyka, złóż wniosek on-line na www.kasastefczyka.pl albo zadzwoń na infolinię 801 600 100 i przekonaj się, o ile mniej stresu jest ze stałą ratą co miesiąc. Koszt połączenia wg taryfy operatora.

RRSO oznacza rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Konto oznacza rachunek płatniczy. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

 

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay