„Emeryci” z Białej Podlaskiej w polskim Sejmie. Na czele Michał Litwiniuk

Michał Litwiniuk mógł zrobić kolejne selfie, tym razem w polskim parlamencie. Zaprosił go tam wraz z przybocznymi poseł Riad Haidar. Były partyjny kolega Haidara Włodzimierz Czarzasty przedstawił paczkę jako… wycieczkę emerytów z Białej Podlaskiej.

Najsłabszy prezydent w historii naszego miasta, wszak nikt inny nie dostał dwa razy wotum nieufności od radnych, nie zapomina o swojej największej sile: pokazywaniu wyjątkowo bogatego uśmiechu na zdjęciach zamieszczanych w internecie.

Tym razem okazją ku temu była wizyta w Sejmie. Litwiniuk z Platformy Obywatelskiej został tam zaproszony przez Riada Haidara, posła Koalicji Obywatelskiej. Nie wiadomo, co wynikło dla Białej Podlaskiej z tej wizyty, ale prawdopodobnie nic wielkiego. Wiadomo zaś, że było trochę śmiechu. Wizyta notabli z Białej Podlaskiej została bowiem określona jako „wycieczka emerytów z Białej Podlaskiej”.

Czy wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty z Lewicy chciał w ten sposób zażartować z Riada Haidara (który wybrał listę parlamentarną Tuska i Trzaskowskiego kosztem Lewicy)? A może wie o politycznym losie prezydenta coś więcej, niż my wszyscy? Czas pokaże.

 

 

Źródło: podlaski.info Autor: red.
Fot. FB