Czy Ty też już myślisz o wyprawce szkolnej?

Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie roku szkolnego. Rodzice stają przed zadaniem zapewnienia dzieciom odpowiedniej wyprawki. Z rozwiązaniem przychodzi Kasa Stefczyka, która w dobie rosnącej inflacji przygotowała Pożyczkę Zaratkę ze stałym oprocentowaniem (RRSO: 9,27%), która doskonale sprawdzi się na szkolne wydatki.

Choć może się wydawać, że komponowanie wyprawki szkolnej to przysłowiowa bułka z masłem, rzeczywistość jest nieco bardziej skomplikowana. Uczeń potrzebuje bowiem bardzo wielu rzeczy: podręczników, zeszytów, plecaka i podstawowych przyborów szkolnych, które mogły wyczerpać się z końcem minionego roku szkolnego lub też nasza pociecha dopiero zaczyna przygodę ze szkołą i nie ma ich w ogóle. Wielokrotnie wraz z nowym rokiem szkolnym trzeba uzupełnić garderobę, gdyż okazuje się, że po wakacjach dziecko po prostu wyrosło z dotychczasowych ubrań i butów. Do tego dochodzą planowane wycieczki i inne standardowe szkolne opłaty – obiady, komitet rodzicielski, składki klasowe czy świetlicowe i z pewnością wiele innych zobowiązań koniecznych do uregulowania. Jednym zdaniem, liczba wydatków namnaża się w zawrotnym tempie, co zapewne niejednego rodzica przyprawia o ból głowy – zwłaszcza, jeśli ma więcej niż jedną pociechę w wieku szkolnym.

W związku z tym wielu boryka się z problemem, jakim jest zdobycie środków na jednorazowe duże zakupy. Nie pomaga w tym także wysoka inflacja, która – jak podają eksperci – cały czas rośnie. Z pomocą swoim klientom przychodzi Kasa Stefczyka, która proponuje skorzystanie z dodatkowej gotówki na szkolne wydatki. Czasy są niepewne, ale rata w Pożyczce Zaratka ze stałym oprocentowaniem (RSSO: 9,27%) ma stałe oprocentowanie, dlatego jest gwarancja, że rata nigdy nie wzrośnie.

Zaletą pożyczki jest także możliwość samodzielnego obliczenia miesięcznej kwoty do spłaty. Obowiązuje tu prosta zasada – za każdy pożyczony 1000 zł stała miesięczna rata wynosi 25 zł. Pożyczkę można otrzymać na kwotę 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł. Miesięczne raty dla tych kwot, będą zatem wynosić odpowiednio: 25 zł, 50 zł, 75 zł i 100 zł i co najważniejsze, nie zmienią się przez cały okres kredytowania.

Pożyczka Zaratka to nie tylko stała niska rata:

  • 0 zł prowizji,
  • tylko 25 zł miesięcznej raty za każdy pożyczony 1000 zł,
  • Wstępna informacja kredytowa nawet w 15 minut,
  • Środki na Twoim koncie nawet w dniu złożenia wniosku,
  • Możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, np. tuż po otrzymaniu wynagrodzenia

Odwiedź jedną z placówek Kasy Stefczyka albo złóż wniosek bez wychodzenia z domu: przez stronę www.kasastefczyka.pl lub dzwoniąc na infolinię 801 600 100. Koszt połączenia wg taryfy operatora.

Pożyczka dostępna w kwotach 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł lub 4000 zł. Okres spłaty wynosi 48 miesięcy. Konto oznacza rachunek płatniczy. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

„Przykład reprezentatywny z dnia 01.05.2022 r. dla Pożyczki Zaratka ze stałym oprocentowaniem: Całkowita kwota kredytu wynosi 4000,00 zł. Stała roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł / 0%) wynosi 8,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 9,27%. Czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat równych: 99,38 zł oraz ostatnia, 48. rata: 99,58 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 4 770,44 zł, w tym odsetki: 770,44 zł.”

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay