Czeka nas wystrzałowa niedziela w Terespolu! Zapowiada się rewelacyjny festyn

Jeżeli nie mieliście planów na nadchodzący weekend, to właśnie to się zmieniło. Jak poinformował burmistrz Terespola Jacek Danieluk, w niedzielę, w mieście odbędzie się wyjątkowy festyn. Podczas imprezy zostanie odsłonięty mural poświęcony Obronie Terespola przed bolszewikami w 1920 roku i wyczekiwane otwarcie zrewitalizowanego obszaru Konowicy.

To jednak nie koniec atrakcji! Podczas festynu odbędzie piknik artyleryjski, na którym nie tylko będzie można podziwiać pokaz artylerii czarnoprochowej, czyli dowiedzieć się, jak walczyli nasi przodkowie, ale także zobaczyć, jakim sprzętem dysponują żołnierze siedleckiej 18 Dywizji Zmechanizowanej. Chętni będą mogli zapytać się ich o to, jak wygląda obecnie służba w wojsku.

Piknikowi będą towarzyszyć imprezy sportowe: Turniej Tenisa o Puchar Senatora Grzegorza Biereckiego i bieg na 1500 m im. gen. Franciszka Krajowskiego – bohatera znad Bugu, niezłomnego żołnierza walczącego z bolszewicką hordą.

Od 15 na stadionie miejskim będą mieć miejsce liczne koncerty. Oprócz lokalnych zespołów na scenie zobaczymy m.in legendę polskiego rocka – zespół Golden Life oraz gwiazdy współczesnego popu zespół VIDEO.

To co, widzimy się w Terespolu?