Pożyczka Fit w Kasie Stefczyka

Początek września to czas, kiedy z większą energią podejmujemy się nowych wyzwań. Ich realizacja często nie jest wcale tania, gdyż okres wakacji oprócz miłych wspomnień zostawił nam także pusty portfel i być może nowe raty do spłacenia. Czas więc zrobić porządek z finansami. W tym pomoże Pożyczka Fit.

Jakie kroki należy podjąć, by uporządkować nasze finanse? Przede wszystkim przyjrzeć się naszym pożyczkom oraz kredytom. Ci, którzy mają więcej niż jedno zobowiązanie doskonale wiedzą, jak trudno jest kontrolować terminowość spłat. Rozwiązaniem, które zapewni spokojny sen może być konsolidacja. Jest to dobre rozwiązanie także dla osób, które nie mają problemów finansowych, lecz chcą zadbać o swoją wygodę i komfort w spłacie zobowiązań. Pożyczka Fit (RRSO: 11,52%) z prowizją 0 zł od Kasy Stefczyka może połączyć nasze raty w jedną, co w prosty i jasny sposób pozwoli na ich uporządkowanie i uregulowanie. Umożliwia ona spłatę zobowiązań zaciągniętych w innych instytucjach finansowych, m.in. pożyczek gotówkowych, ratalnych, kredytów samochodowych, kart kredytowych, kredytów w rachunku płatniczym czy debetów w rachunku osobistym. Dzięki Pożyczce Fit dotychczasowe zobowiązania w kilku instytucjach finansowych połączone zostaną w jedno w Kasie Stefczyka, a nowa rata miesięczna, może być mniejsza niż suma dotychczasowych rat.

Pożyczka Fit to nie tylko lekka rata:

  • 0 zł prowizji,
  • konkurencyjne, niskie RRSO: 11,52%,
  • jedna rata w miesiącu zamiast wielu,
  • możliwość spłaty pierwszej raty nawet za 60 dni od podpisania umowy!
  • najlepszy kredyt konsolidacyjny wg. rankingu Comperia.pl z sierpnia 2022 r.

Odwiedź jedną z placówek Kasy Stefczyka albo złóż wniosek bez wychodzenia z domu dzwoniąc na infolinię 801 600 100 i przekonaj się, o ile lżej jest z jedną ratą w miesiącu.

Koszt połączenia wg taryfy operatora. Pożyczka Fit umożliwia konsolidację zobowiązań zaciągniętych wyłącznie w innych instytucjach finansowych. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Maksymalna kwota pożyczki bez wychodzenia z domu dostępna jest dla Członków Kasy Stefczyka i wynosi 100 000 zł.

Przykład reprezentatywny z dnia 16.08.2022 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł/0%, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 10,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RSSO): 11,52%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1231,11 zł oraz ostatnia, 107. rata: 1231,35 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 131 729,01 zł, w tym odsetki: 47 729,01 zł.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay