Uporządkuj swoje finanse – wybierz jedną ratę w Kasie Stefczyka

Porządek jest pojęciem rozumianym bardzo szeroko. Może oznaczać generalne sprzątanie, podjęcie kroków niezbędnych do poprawy zdrowia lub sylwetki, naprawę relacji towarzyskich czy działania zmierzające ku polepszeniu stanu naszych finansów. W tym ostatnim z chęcią pomoże Kasa Stefczyka. Jeśli trudno Ci zapanować nad podjętymi zobowiązaniami, rozwiązaniem jest konsolidacyjna Pożyczka Fit (RRSO: 11,52%), która została uznana za najlepszy kredyt konsolidacyjny wg. rankingu Comperia.pl z sierpnia 2022 r.

Kiedy decydujemy się na uporządkowanie swojego domu czy mieszkania, w księgarniach, bibliotekach i telewizji znajdziemy mnóstwo poradników i sposobów, na osiągnięcie pożądanej harmonii. Układanie ubrań wg barw, okazji, w pionie i poziomie czy książek wg wysokości, odcieni okładek, grzbietami do ściany – to tylko część propozycji. Niektórzy skłaniają się ku określonym barwom wnętrz, np. przynoszącym spokój beżom i szarościom. Inni komponują układ mebli wg zasad feng shui. Chyba każdy słyszał także o metodzie Marie Kondo.

Chcąc poprawić stan swojego zdrowia i sylwetki, decydujemy się na zdrowszą dietę, rezygnujemy z używek, wykupujemy karnet na siłownię czy do klubu fitness. Nie żałujemy środków na specjalistów – lekarzy, fizjoterapeutów, trenerów. Niektórzy wybierają konsultację z przedstawicielami medycyny alternatywnej czy przechodzą posty oczyszczające. Do dbania o zdrowie zaliczamy także konsultacje psychologiczne oraz uzdrawianie relacji i życie w zgodzie ze sobą.

A jakie kroki należy podjąć, by uporządkować nasze finanse? Przede wszystkim przyjrzeć się naszym pożyczkom oraz kredytom. Ci, którzy mają więcej niż jedno zobowiązanie doskonale wiedzą, jak trudno jest kontrolować terminowość spłat. Rozwiązaniem, które zapewni spokojny sen może być konsolidacja. Jest to dobre rozwiązanie także dla osób, które nie mają problemów finansowych, lecz chcą zadbać o swoją wygodę i komfort w spłacie zobowiązań. Pożyczka Fit (RRSO: 11,52%) z prowizją 0 zł od Kasy Stefczyka może połączyć nasze raty w jedną, co w prosty i jasny sposób pozwoli na ich uporządkowanie i uregulowanie. Umożliwia ona spłatę zobowiązań zaciągniętych w innych instytucjach finansowych, m.in. pożyczek gotówkowych, ratalnych, kredytów samochodowych, kart kredytowych, kredytów w rachunku płatniczym czy debetów w rachunku osobistym. Dzięki Pożyczce Fit dotychczasowe zobowiązania w kilku instytucjach finansowych połączone zostaną w jedno w Kasie Stefczyka, a nowa rata miesięczna, może być mniejsza niż suma dotychczasowych rat.

Pożyczka Fit to nie tylko lekka rata:

  • 0 zł prowizji,
  • konkurencyjne, niskie RRSO: 11,52%,
  • jedna rata w miesiącu zamiast wielu,
  • możliwość spłaty pierwszej raty nawet za 60 dni od podpisania umowy!
  • najlepszy kredyt konsolidacyjny wg. rankingu Comperia.pl z sierpnia 2022 r.

Odwiedź jedną z placówek Kasy Stefczyka albo złóż wniosek bez wychodzenia z domu dzwoniąc na infolinię 801 600 100 i przekonaj się, o ile lżej jest z jedną ratą w miesiącu.

Koszt połączenia wg taryfy operatora. Pożyczka Fit umożliwia konsolidację zobowiązań zaciągniętych wyłącznie w innych instytucjach finansowych. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Maksymalna kwota pożyczki bez wychodzenia z domu dostępna jest dla Członków Kasy Stefczyka i wynosi 100 000 zł.

Przykład reprezentatywny z dnia 16.08.2022 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł/0%, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 10,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RSSO): 11,52%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1231,11 zł oraz ostatnia, 107. rata: 1231,35 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 131 729,01 zł, w tym odsetki: 47 729,01 zł.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay