Poseł Dariusz Stefaniuk kwestował ma cmentarzu w Białej Podlaskiej

Za nami uroczystość Wszystkich Świętych, która jak co roku przyciągnęła na cmentarze tłumy bialczan pragnących odwiedzić groby swoich bliskich. Okazję tę postanowiło wykorzystać Kolo Bialczan, które już po raz szesnasty zbierało środki na rzecz renowacji zabytków na bialskim cmentarzu. Wśród kwestujących pojawili się m.in. poseł Dariusz Stefaniuk i dyrektor bialskiego szpitala Adam Chodziński.

– Już tradycyjnie miałem okazję włączyć się do kwestowania na bialskim cmentarzu w ramach akcji organizowanej przez Koło Bialczan. Dziękuję za każdy ciepły uśmiech, podaną rękę oraz każdy ofiarowany grosz na rzecz renowacji zabytkowych nagrobków – napisał na Facebooku poseł Stefaniuk.

Więcej szczegółów na temat kwesty dowiadujemy się z kolei na stronie Koła Bialczan:

– Dobiegła końca 16-ta kwesta na rzecz renowacji zabytków na bialskim cmentarzu. Dziękujemy wszystkim, za okazanie dobroczynności. Podziękowania również kierujemy do osób zaangażowanych w przygotowania do kwesty, a w szczególności do osób, które jak co roku są niezmiennie z nami zbierając datki do puszek. Oczywiście nie zapominamy o naszych dzielnych harcerzach, którzy stanęli na wysokości zadania i czynnie uczestniczyli do końca w zbiórce. Ile udało się zebrać tym razem,……. poinformujemy niezwłocznie po przeliczeniu pieniędzy.
Więcej zdjęć i informacji kliknij link w komentarzu.