Policjanci z Terespola szukają Katarzyny Białomiejskiej. Trop prowadzi do Wiednia?

Policjanci z terespolskiego komisariatu poszukują Katarzyny Białomiejskiej. Kobieta ostatni raz widziana była przez członków rodziny w dniu 22.11.2022 roku, w miejscu swojego zamieszkania. Od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu prosimy kierować do dyżurnego komisariatu w Terespolu, pod numerem telefonu 47 81 49 210 lub na numer alarmowy 112.

Zaginiona to:

Katarzyna Białomiejska, c. Tadeusza i Jadwigi
zam. Podolanka

Kobieta w dniu 22.11.2022 r. widziana była przez członka swojej rodziny w miejscu zamieszkania, od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. W dniu 26.11 2022 r. w czasie próby dodzwonienia się na jej numer, telefon odebrała kobieta mówiąca po polsku, która twierdziła, że jest pracownikiem katedry w Wiedniu, w pobliżu której znalazła aparat.

Rysopis zaginionej: wzrost: 166 -170 cm, sylwetka szczupła, wysmukła włosy: do ramion koloru brązowego, nos: średni prostolinijny, uszy średnie-przylegające. oczy: piwne, tatuaże: na prawym ramieniu oraz na prawej łydce tatuaże w postaci chińskiego znaku.

– Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Terespolu, pod numerem telefonu 47 81 49 210 lub na numer alarmowy 112 – apeluje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.