Zbij swoje raty razem z Kasą Stefczyka i nie martw się spłatą aż do lutego!

Koniec starego roku i początek nowego zwykle wiąże się z podsumowaniami i planowaniem kolejnych miesięcy. Często także nasza kieszeń odczuwa świąteczne i noworoczne szaleństwa. Warto zatem uważnie przyjrzeć się naszym finansom, wybrać rozwiązania najlepsze dla nas i na korzystnych warunkach uporządkować swoje zobowiązania. Pomocna w tym będzie Pożyczka Fit (RRSO: 11,52%), którą możesz wziąć już teraz, a spłacać dopiero od lutego. Pożyczka Fit kolejny raz została uznana za najlepszą przez portal Comperia.pl w „Rankingu kredytów konsolidacyjnych: grudzień 2022”.

W jaki sposób najlepiej przygotować swoje plany finansowe na kolejny rok? Zacznij od analizy tegorocznych wydatków i ustal, ile z nich to tzw. koszty stałe (rachunki, spłata zobowiązań, podstawowe potrzeby, np. żywność, leki czy środki czystości). Następnie zastanów się, ile pieniędzy chcesz i możesz przeznaczyć na inne potrzeby. Może będziesz potrzebować dodatkowej odzieży, planujesz wizyty u lekarza, rehabilitację, wakacyjny wyjazd albo chcesz wesprzeć szczytny cel? Nie zapomnij także o ustaleniu kwoty na wydatki awaryjne, typu naprawa samochodu czy nieprzewidziane zdarzenia. Postaraj się również wygospodarować środki, które przeznaczysz na swoją poduszkę finansową.

Spłacasz już jakieś kredyty i pożyczki? Jeśli chcesz zadbać o swój komfort i nie przejmować się spłatą aż do lutego, rozważ opcję konsolidacji swoich zobowiązań w Kasie Stefczyka. Pożyczka Fit (RRSO: 11,52%) z prowizją 0 zł połączy Twoje raty w jedną, co w prosty i jasny sposób pozwoli na ich uporządkowanie i uregulowanie. Umożliwia ona spłatę zobowiązań zaciągniętych w innych instytucjach finansowych, m.in. pożyczek gotówkowych, ratalnych, kredytów samochodowych, kart kredytowych, kredytów w rachunku płatniczym czy debetów w rachunku osobistym. Dzięki Pożyczce Fit dotychczasowe zobowiązania w kilku instytucjach finansowych połączone zostaną w jedno zobowiązanie w Kasie Stefczyka, a nowa rata miesięczna, może być mniejsza niż suma dotychczas spłacanych.

Pożyczka Fit to nie tylko lekka rata:

  • 0 zł prowizji,
  • konkurencyjne, niskie RRSO: 11,52%,
  • jedna rata w miesiącu zamiast wielu,
  • weź teraz i nie martw się spłatą aż do lutego – możliwość spłaty pierwszej raty nawet po 60 dniach od podpisania umowy!
  • najlepszy kredyt konsolidacyjny wg rankingu Comperia.pl z grudnia 2022 r.

Odwiedź jedną z placówek Kasy Stefczyka albo złóż wniosek bez wychodzenia z domu dzwoniąc na infolinię 801 600 100 i przekonaj się, o ile lżej jest z jedną ratą w miesiącu.

Koszt połączenia wg taryfy operatora. Pożyczka Fit umożliwia konsolidację zobowiązań zaciągniętych wyłącznie w innych instytucjach finansowych. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Przykład reprezentatywny z dnia 16.08.2022 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł/0%, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 10,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO ): 11,52%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1231,11 zł oraz ostatnia, 107. rata: 1231,35 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 131 729,01 zł, w tym odsetki: 47 729,01 zł.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Pixabay