Wielka Urodzinowa Loteria Kasy Stefczyka

Kasa Stefczyka w bieżącym roku obchodzi 30-lecie swojej działalności. Z tej okazji, na rok jubileuszowy zapowiedziała wiele akacji kierowanych do jej stałych klientów, ale także sympatyków, którzy nie korzystali jeszcze z usług Kasy. Pierwszym działaniem w ramach obchodów jubileuszu jest Wielka Urodzinowa Loteria, która wystartowała 3 kwietnia br.

Wielka Urodzinowa Loteria Kasy Stefczyka trwa od 3 kwietnia 2023 r. do 30 czerwca 2023 r. Do wygrania jest łącznie 1000 nagród, wśród nich są wielofunkcyjne roboty kuchenne, ekspresy do kawy, grille elektryczne czy gotówka. W finalnym losowaniu, które odbędzie się 18 lipca 2023 r., wyłoniony zostanie zdobywca nagrody głównej – 30 tys. zł.

Warunkiem udziału w Loterii jest otrzymanie w czasie jej trwania dowolnej pożyczki lub kredytu konsumenckiego w Kasie Stefczyka. W kolejnym kroku uczestnik powinien na stronie kasastefczyka.pl/loteria wypełnić formularz zgłoszeniowy danymi zawartymi w umowie kredytowej i zakręcić kołem.

Loteria urodzinowa przeznaczona jest dla osób fizycznych, które ukończyły 18 lat, zamieszkałych na terenie Polski, które w okresie od 3.04.2023 r. do 30.06.2023 r. zawarły umowę pożyczki/kredytu konsumenckiego i dokonały zgłoszenia w Loterii. Szczegółowe warunki Loterii w regulaminie dostępnym w placówkach oraz na www.kasastefczyka.pl/loteria. Organizatorem Loterii jest Nofsza Sp. z o.o.

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Autor: artykuł sponsorowany/Kasa Stefczyka
Fot. Kasa Stefczyka