Świętuj z nami trzydziestkę Kasy Stefczyka – zakręć kołem i wygrywaj!

Okrągłe urodziny zwykle świętujemy hucznie i uroczyście. Szczególnym jubileuszem jest tzw. trzydziestka, którą w tym roku obchodzi Kasa Stefczyka. Z tej okazji trwa Wielka Loteria Urodzinowa, w której do wygrania jest aż 1000 nagród! Wśród nich znajdują się wielofunkcyjne roboty kuchenne, ekspresy do kawy, gotówka i wiele innych! W finale odbędzie się losowanie nagrody głównej: 30 000 złotych! Zakręć kołem i znajdź się w gronie obdarowanych!

Z okazji jubileuszu 30-lecia działalności Kasa Stefczyka obdarowuje swoich Klientów i zaprasza do udziału w Wielkiej Loterii Urodzinowej. Na zwycięzców czeka aż 1000 cennych nagród, a w finale losowanie nagrody głównej – 30 000 zł. Loteria cieszy się dużym zainteresowaniem, a wielu szczęśliwców otrzymało już swoje nagrody. Ty także możesz dołączyć do tego grona i zyskać dodatkowe środki na zakupy lub cieszyć się nowym ekspresem, sokowirówką czy odkurzaczem. Na Twoje zgłoszenie czekamy do końca czerwca 2023 roku!

Jak zagrać w loterii? To banalnie proste! Wykonaj trzy kroki opisane poniżej i ciesz się swoją nagrodą.

  1. Weź dowolną pożyczkę/ kredyt konsumencki w Kasie Stefczyka.
  2. Wejdź na www.kasastefczyka.pl/loteria i wypełnij formularz zgłoszeniowy danymi zawartymi w umowie pożyczki/kredytu konsumenckiego.
  3. Zakręć kołem i wygrywaj!

Przed wyborem odpowiedniej pożyczki lub kredytu konsumenckiego zastanów się, jakie są twoje aktualne potrzeby. Wyjazd, a może remont? Większe zakupy, prezent komunijny lub ślubny? W ofercie pożyczkowej Kasy Stefczyka każdy znajdzie coś dla siebie.

  • Pożyczki na małe i duże wydatki – dopasujemy kwotę do Twoich potrzeb.
  • Szybka gotówka – na Twoim koncie nawet w 15 minut od złożenia wniosku.
  • Proste wnioskowanie przez Internet, telefon lub w placówce.

Nie zwlekaj. Weź pożyczkę i zakręć kołem na www.kasastefczyka.pl/loteria

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Kwota maksymalna dla wniosków składanych zdalnie wynosi 80 tys. zł. Konto oznacza rachunek płatniczy.

Loteria urodzinowa przeznaczona jest dla osób fizycznych, które ukończyły 18 lat, zamieszkałych na terenie Polski, które w okresie od 3.04 do 30.06.2023 r. zawarły umowę pożyczki/ kredytu konsumenckiego i dokonały zgłoszenia w loterii. Szczegółowe warunki loterii w regulaminie dostępnym w placówkach oraz na www.kasastefczyka.pl/loteria. Organizatorem loterii jest Nofsza Sp. z o.o.

Źródło: art. spons. Kasa Stefczyka
Fot. pixabay