„PRZYNOSZĘ CI SIEDEM CZERWONYCH RÓŻ” – niesamowity koncert na Dzień Kobiet w Terespolu

Program okolicznościowy utrzymany w charakterze „barwnego kalejdoskopu” różnych rodzajów muzyki (od klasyki do rozrywki ) z dużą dawką dobrego humoru.
Wystąpią w nim znakomici artyści o wspaniałych walorach głosowych:

DANUTA STANKIEWICZ -utytułowana gwiazda polskiej estrady. Występowała min. W popularnym poznańskim kabarecie „TEY” Była nagradzana na wielu festiwalach krajowych i zagranicznych. Wydała 32 płyty solowe. Nagrała ok. 350 piosenek. Uczestniczyła w niemal dziesięciu tysiącach koncertów. Koncertowała w ponad 30 tu krajach świata min. W Danii, Francji, Holandii, Niemczech, Włoszech, Izraelu, Korei Północnej, Łotwie, Rosji, Mongolii, w Kanadzie, na Kubie i Stanach Zjednoczonych Ameryki.

ANDRZEJ WOJDA – półfinalista telewizyjnego programu „The Voice Senior -3”
Uznany artysta śpiewak – bas o niezwykłej, naturalnej, głębokiej barwie głosu, występujący na jednej scenie z artystami największych scen teatrów muzycznych w Polsce. Z muzyką związany od dzieciństwa, kiedy zdobywał umiejętności gry na akordeonie i gitarze. Instruktor ZHP, z niemałymi sukcesami uczestniczył w ogólnopolskich studenckich festiwalach piosenki turystycznej. Były muzyk saksofonista i wokalista orkiestry wojskowej. Koncertował min. w Niemczech, Anglii, Hiszpanii i Macedonii.

RYSZARD NOWACZEWSKI – scenarzysta, reżyser, konferansjer. Autor niezliczonej ilości scenariuszy o wysokiej randze artystycznej. Od ponad 25 lat współpracujący z wybitnymi artystami teatru, filmu, radia i telewizji. Prowadzący najpiękniejsze cykle koncertów tematycznych, nawiązując do najlepszych tradycji konferansjerskich.