Podlasie wygrało, kibice oskarżają. Będzie większy stadion?

Kibice Podlasia Biała Podlaska oskarżają swojego dawnego kolegę, startującego do rady miasta z listy Adama Chodzińskiego. Chcą też większego wsparcia władz miasta dla klubu i stadionu godnego Białej Podlaskiej.

Zwycięstwo Podlasia przyszło z trudem, ale było zasłużone i ważne, bo odniesione z wyżej przed tą kolejką notowanym w tabeli III ligi KSZO Ostrowiec Św. Poza głośnym dopingiem dla naszych piłkarzy kibice Podlasia głośno wyrazili, co sądzą o swoim niedawnym koledze, a dziś kandydacie komitetu Adama Chodzińskiego do rady miasta. Kandydat na razie nie odniósł się do sformułowanych w formie dosadnego transparentu oskarżeń ze strony kibiców.

Na meczu był kandydat PiS na prezydenta Białej Podlaskiej Dariusz Litiwniuk. Zapewniał, że pula miejskich pieniędzy na Podlasie się zwiększy. Trzeba też rozwiązać kwestię popsutej przez obecnego prezydenta inwestycji w stadion. Michał Litwiniuk z PO – zamiast kontynuować to, co rozpoczął jego poprzednik – wybudował obiekt dwa razy mniejszy i dwa razy droższy, niż początkowo planowano.

CZYTAJ WIĘCEJ: Litwiniuk i Buczyński orzą, Kuc-Stefaniuk konia prowadzi. W lokalnych gazetach mocno o stadionie

CZYTAJ TAKŻE: Biała straci 10 milionów na stadion?! Ministerstwo prześwietla dokumenty od Litwiniuka

Autor: red.
Fot. FB/MKSPodlasieBP